Dit keer is Snoop Dogg gepakt op het Kjevic Airport in de Noorse Kristiansand.
Dat meldt entertainmentsite TMZ.
De 40-jarige rapper zou 8 gram wiet op zak hebben en er vanaf zijn gekomen met een boete. In Noorwegen geldt namelijk dat een pakketje wiet onder het gewicht van15 gram met een boete gestraft wordt.
Volgens bronnen werkte Snoop netjes mee en mocht hij na het betalen van ruim 1500 euro zijn reis voortzetten. De Amerikaanse artiest is in het land om op te treden op het Noorse Hove Festival.
Recept
In januari werd Snoop ook tijdens een grenscontrole in Texas gearresteerd, nadat er in zijn tourbus marihuana was gevonden.
De rapper gaf toen ook toe dat het zijn jointjes waren die in de bus lagen. Hij zou de jointjes op dokters recept hebben gekregen. In Californië is de medicinale wiet van de rapper toegestaan, maar in Texas geldt een zerotolerancebeleid.
Snoop moest toen 537 dollar boete betalen.
© 1996-2013 TMG Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Gebruiksvoorwaarden | Privacy | Cookies | Cookie-voorkeuren | Disclaimer