*

Zoeken
  Zoeken met  
20.3 °C
NW 3
 
files 6
4 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 15 mrt 2010, 10:17

Wat kost een keur aan mannencosmetica?

AMSTERDAM - Mannencosmetica is allang geen taboe meer. De drogisterijen liggen vol met verzorgingsproducten voor mannen. In de winkels zijn aftershaves tot aan gezichtscrèmes te vinden.

Klik voor uitvergroting Klik voor uitvergroting

Voor De Boodschappenkar bezochten we deze week drogisterijen in Amersfoort. De prijzen van Etos en Kruidvat zijn vrijwel gelijk. Er zijn maar drie prijsverschillen te constateren bij deze ketens: Kruidvat rekent voor het reinigingsproduct van L’Oréal €9,99, Etos €10,49. Rexona extreme protection kost bij Etos €2,86 en bij Kruidvat €3,19 en Gillette peeling gel is bij Etos €2 goedkoper dan bij de concurrent.

DA is met zijn prijzen over het algemeen iets duurder dan de andere drie ketens. Drogisterij.net hanteert voor de meeste producten de hoogste prijs. Wel liggen de prijzen van een paar artikelen van Nivea een flink stuk lager dan bij de andere winkels.

Dirx is met de meeste van zijn producten de goedkoopste. Hier zijn alleen niet alle producten aanwezig, wat bij Etos wel het geval is.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!