De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
15 °C
Z 3
 
files 4
14 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 
Financieel product van de maand
Please Wait ...
loading ...

SNELNIEUWS

Zaterdag 21 november
wo 28 okt 2009, 21:22

Huurverhoging in 2010 'historisch laag'

DEN HAAG -  In 2010 wordt de huurverhoging waarschijnlijk 'historisch laag'. Dat zei minister Eberhard van der Laan (WWI) woensdagavond in de Tweede Kamer.

De huurverhoging in 2010 zal volgens minister Eberhard van der Laan waarschijnlijk 'historisch laag' zijn. Er is sprake van een stijging gelijk aan het inflatiepercentage.
De huurverhoging in 2010 zal volgens minister Eberhard van der Laan waarschijnlijk 'historisch laag' zijn. Er is sprake van een stijging gelijk aan het inflatiepercentage.

Er komt weer een stijging gelijk aan het inflatiepercentage. De verwachtingen daarover rechtvaardigen de verwachting van een zeer lage huurverhoging, zo bleek uit de woorden van de bewindsman.

„Huurders hebben geen last van de crisis, de betaalbaarheid van het wonen blijft gewaarborgd”, aldus de minister. Hij wees erop dat er „in 22 jaar niet zo weinig huurstijging geweest als onder dit kabinet”.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

 
poll image

OverGeld neemt stelling: Met enige regelmaat rood staan is niet erg





Verstuur
Button goede doelen