*

Zoeken
  Zoeken met  
21.4 °C
NW 3
 
files 77
104 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 09 aug 2011, 15:41

OM seponeert aangifte tegen Martijn Krabbé

van onze redactie
AMSTERDAM -  Het Openbaar Ministerie (OM) heeft de aangifte tegen tv-presentator Martijn Krabbé geseponeerd. Zijn advocaat laat weten dat Martijn "op gepaste wijze verheugd" is over deze uitkomst.

Martijn Krabbe Martijn Krabbe Foto: BEUSKER, ROY
Foto: Foto Anko Stoffels

Justitie ziet af van vervolging wegens gebrek aan voldoende en overtuigend bewijs.

Stefan Kalff, de advocaat van Martijn reageert: "Dat het OM tot dit besluit is gekomen, lag wel in de lijn van verwachtingen. Martijn heeft als eerste aangifte gedaan en dat gaf mij wel aanleiding voor mijn gevoel dat het deze kant op zou gaan."

Volgens Kalff is Martijn "op gepaste wijze verheugd" over deze uikomst. "Deze zaak heeft hem veel verdriet en ellende opgeleverd. Hij heeft ook tegen me gezegd dat dit voor niemand winst oplevert. Martijn heeft zich de afgelopen maanden kranig opgesteld."

Hoewel het OM de de aangifte van Tessa van Leijenhorst heeft geseponeerd, denkt Kalff dat de hele zaak nog een staartje krijgt. "Ik heb begrepen dat Tessa een klaagschrift gaat indienen. Dan wordt er nog een keer gekeken naar de zaak door het Hof. Waarschijnlijk wordt in de herfst dan meer duidelijk."

Tessa's advocaat Gerard Spong was niet bereikbaar voor commentaar.

Tessa, die ooit deelnaam aan het programma De Bus, beschuldigde Krabbé van aanranding, verkrachting en mishandeling. Martijn heeft deze aantijgingen altijd ontkend.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...