*

Zoeken
  Zoeken met  
21.4 °C
NW 3
 
files 83
105 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
zo 30 okt 2011, 13:28

Kelly Clarkson; "Ik heb verschrikkelijke dates!"

van onze redactie
AMSTERDAM -  Kelly Clarkson heeft tot nu toe nog maar weinig geluk in de liefde. Ze wil graag de ware ontmoeten maar heeft tot nu toe alleen maar vreselijke afspraakjes achter de rug.

De zangeres wordt sinds haar bekendheid maar weinig gezien met een man naast haar zijde. Ze laat nu aan Parade weten hoe dit komt.

''Man ik blijf maar op verschrikkelijke dates gaan! Ik kan niet genoeg wijn drinken om het naar me zin te hebben op zo'n avond.''

Volgens Kelly zijn de mannen met wie ze uitgaat vooral onder de indruk van haar voorkomen, "Een jongen zei laatst tegen me, ik kan niet geloven dat ik een afspraakje heb met Kelly Clarkson! Hoe belachelijk is dat".

Toch gelooft de zangeres nog dat ze ooit de ware ontmoet, het is niet te hopen dat ze nog veel vreselijke dates moet verduren voordat het zover is.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...