*

Zoeken
  Zoeken met  
18.8 °C
NW 3
 
files 79
106 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 16 dec 2011, 21:05

Britt Dekker: 'Playboy geen hoogtepunt'

van onze redactie
AMSTERDAM -  Voor Britt Dekker was 2011 een jaar om nooit meer te vergeten, maar haar naaktreportage in de Playboy behoort niet tot een van de hoogtepunten.

Foto: ANP/Kippa

Aan tafel bij De Wereld Draait Door vertelt de blondine over de leukste dingen die ze dit jaar heeft meegemaakt. "Het begon natuurlijk met het winnen van Echte meisjes in de jungle, toen mijn eigen single en natuurlijk nu net het contract bij RTL."

Op de vraag van Matthijs van Nieuwkerk of ze haar Playboy-shoot niet vergeet antwoordt Britt verbaasd: "Nee, dat was toch geen hoogtepunt, dat was gewoon leuk om te doen."

Angst dat het volgend jaar minder goed zal gaan heeft Britt absoluut niet: "Ze zeggen toch dat in 2012 de wereld vergaat, nou dan zit ik tot het einde goed!"


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...