*

Zoeken
  Zoeken met  
18.8 °C
NW 3
 
files 80
120 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 03 jan 2012, 10:45

Beau van Erven Dorens heeft 'vieze nasmaak' na oudejaarsconference

van onze redactie
AMSTERDAM -  Gelegenheidscabaretier Beau van Erven Dorens heeft gemengde gevoelens aan zijn eerste oudejaarsconference overgehouden. “Het was een geweldige ervaring, maar ik heb er een hele vieze nasmaak aan over gehouden”.

Foto: ANP Kippa

“Het begon bij een eikel van een journalist die me de grond inschreef terwijl hij de voorstelling niet eens had gezien. Daarna volgende de rest van de media met de gebruikelijke negativiteit. Ik moet je zeggen: het is me allemaal niet in de koude kleren gaan zitten,” vertelt Beau dinsdag in AD.

Ondanks alle commotie rondom zijn oudejaarsconference en de negatieve recensies is de presentator niet bang om het nog een keer te proberen. “Als het aan mij ligt, doe ik het absoluut nog een keer. Maar dat ligt ook aan mijn bazen bij SBS. Nu zit ik met mijn hoofd alweer bij hele andere zaken, The Winner Is... bijvoorbeeld.”

Beau behaalde met zijn oudejaarsconference op SBS6 niet eens de top 25 van 31 december. Hij trok minder dan 400.000 kijkers.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...