*

Zoeken
  Zoeken met  
19.2 °C
NNO 3
 
files 35
45 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 09 jan 2012, 21:19

Johan Derksen meest irritant

HILVERSUM -  Voetbalcommentator Johan Derksen is voor zijn rol in een reclame van de Nederlandse Energie Maatschappij uitgeroepen tot meest irritante bekende Nederlander in een reclame.

Foto: ANP/Kippa

Johan was sportief genoeg de prijs zelf in ontvangst te nemen. "Een ding: ik heb hem echt verdiend. Je moet de kijkers altijd serieus nemen", was het eerste wat hij zei toen hij de award uit handen van Radar-presentatrice Antoinette Hertsenberg in ontvangst nam. "Het is ook een teken dat je geen zelfspot hebt als je de prijs niet zelf in ontvangst wilt nemen."

Johan kreeg maar liefst 49 procent van de stemmen. Hij liet Arie Boomsma (Douwe Egberts) en Kim Holland (Simpel) ver achter zich. Zij haalden respectievelijk 20 en 15 procent van de stemmen.

Het reclamespotje van internetwinkel Zalando, waarin een bezorger pakketjes van de winkel aflevert op een nudistencamping, is bekroond met de Loden Leeuw 2011.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Woensdag 23 mei
Please Wait ...
loading...