*

Zoeken
  Zoeken met  
18.8 °C
NW 3
 
files 74
122 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 24 jan 2012, 11:31

Seal praat over scheiding Heidi Klum

van onze redactie
AMSTERDAM -  Seal vindt het blijkbaar geen enkel probleem om publiekelijk te praten over zijn aangekondigde scheiding van Heidi Klum.

Foto: REUTERS

De Britse zanger was op bezoek in de talkshow van Tavis Smiley waar het gevoelige onderwerp al snel ter sprake kwam. "In zo'n situatie is het het belangrijkste om je waardigheid te behouden, professioneel te blijven en te begrijpen dat we niet de enigen op de wereld zijn die hier doorheen gaan", vertelt hij rustig.

Er gaan geruchten dat Heidi de scheiding aanvroeg vanwege het opvliegkende karakter van haar echtgenoot, maar Seal houdt vol dat de twee op goede voet met elkaar staan. "Wat liefde en respect voor elkaar betreft, is er niets veranderd. Dit is alleen een ongelukkig hoofdstuk uit ons leven."

Het is dan ook nog maar de vraag of Seal zijn trouwring ooit af zal doen. "Dit is eigenlijk een aandenken van mijn gevoelens voor deze vrouw. We zijn acht jaren, acht fantastische jaren samen geweest. Dat we hebben besloten om uit elkaar te gaan wil niet automatisch zeggen dat je je ring afdoet en dat je geen verbondenheid meer met die persoon voelt."


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...