*

Zoeken
  Zoeken met  
21.4 °C
NW 3
 
files 85
106 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 20 feb 2012, 22:21

Rob de Nijs apetrots op zoontje

van onze redactie
AMSTERDAM -  Rob de Nijs en zijn vrouw Henriette zijn sinds zaterdag de trotse ouders van hun zoontje Julius. “Ik voel me jong en vader”.

"Het is een prachtig kind. We zijn allebei nu al hartstikke verliefd", vertelt een apetrotse Rob in RTL Boulevard . "Middag in de nacht braken de vliezen. Henriette maakte me wakker en zei: Rob, volgens mij gaan we vandaag een kindje krijgen."

Na de bevalling werd bij Henriette een infectie geconstateerd, waarvoor zij een antibioticakuur kreeg. Omdat ook Julius hier mogelijk een vleug van mee heeft gekregen, krijgt ook hij medicijnen en wordt hij uit voorzorg op de intensive care in de gaten gehouden

Inmiddels gaat het weer uitstekend met moeder en zoon. “In de loop van de week mogen Henriette en Julius naar huis.”


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...