De spontane dames, die nu een nieuwe start maken als Mash, wijden ’deze misstap’ aan hun onervarenheid. „We werden verblind door ons enthousiasme”, vertelt Meike, die inmiddels moeder is van een zoontje van twee jaar. „Toen er zangeressen werden gezocht voor de groep, wilden wij zo graag. We zijn allebei muzikaal geschoold en zagen het als dé kans om verder te komen. Op het podium staan was voor ons het enige wat telde. Om de financiën maakten we ons niet druk.”
Anouk vult aan: „We moeten wel realistisch zijn. Op het moment dat wij de overeenkomst tekenden, moesten we onszelf eerst nog bewijzen. We waren voor iedereen totaal onbekend. Niemand had verwacht dat KUS meteen zo’n succes zou worden. We scoorden hit na hit en waren echt 24/7 met de meidengroep bezig.”
Als Mash hopen Meike en Anouk nu de wereld te veroveren. „Onze nieuwe single Step Up is precies zoals we zijn”, legt Anouk uit. Meike. „Maar het moet natuurlijk ook aanslaan! De clip hebben we in Ibiza opgenomen. Daardoor is de sfeer te zien die we als Mash willen uitstralen.”
Lees het interview met Mash in De Telegraaf.

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Kim en Kanye gaan hokken
Iris op podium met Marco Borsato
Jan Joost van Gangelen is vader
Vrees voor inzinking Britney
Bn'ers meppen erop los!
'Travolta treft regeling'
Lana del Rey uitgeput
Jessica showt dochter
'Nieuwe vriend voor Dewi'
Bobbi Kristina loopt weg
Bevalling Barbie toch gefilmd
Pikante foto's Rihanna online
Liefje Leo sexy autowasser
Elton John knapt op
William praat niet over kids
Kijkcijferstrijd Yo en Wes
Lugubere brief Michael...
Doutzen in Chinese Vogue
Sylvie in tranen om Rafael
Jette vrijgezel door GTST
Tori in niemendalletje
Zangeres verknalt volkslied
'Zuckerberg geeft geen fooi'
Connie's rivale op straat
Coco pronkt met achterwerk
Jannes met tractor door P.C. Hooft
Nicolette niet bezig met bruiloft
Wanhopige brief Jackson
Charly Luske vreselijk gepest
Lauren ver(s)laat Veronica
Mary-Kate valt voor Sarkozy
Goede doel Glazen Huis bekend
Connie en Mo begraven strijdbijl
Obama eert Bob Dylan
Talkshow voor Moszkowicz?
