*

Zoeken
  Zoeken met  
21.4 °C
NW 3
 
files 82
109 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
do 01 mrt 2012, 18:58

Willem Nijholt speelt maffiabaas

van onze redactie
AMSTERDAM -  Musicalgrootheid Willem Nijholt kruipt in de rol van maffiabaas Henk Ooms

Foto: HFoto Freelance Fotografie

De opnames voor het tweede seizoen van Penoza zijn in volle gang. Vanaf november 2012 is Nijholt (77) te bewonderen in de serie.

Andere nieuwe personages worden vertolkt door dj Eric Corton, Gooische vrouwen-acteur Marcel Musters en Jacqueline Blom, bekend van de serie Oud Geld.

Henk Ooms is een maffiabaas van de generatie van de vader van Carmen (Monic Hendrickx). Welke rol hij speelt in relatie tot de familie van Carmen zal pas blijken tegen het einde van het seizoen.

In het najaar van 2010 werd het eerste seizoen van Penoza positief ontvangen. Carmen neemt na de moord op haar man (Thomas Acda) zijn rol over in de onderwereld om een openstaande schuld te vereffenen. Ze krijgt veel steun van vrienden en familie, maar de politie blijft haar achtervolgen.

Aan het einde van het eerste seizoen vaart Carmen weg met zoon en dochter en een flinke som geld naar een onbekende bestemming. Een tropisch oord denken velen, maar uit seizoen twee zal blijken dat ze toch dichterbij is dan men denkt.

De Amerikaanse zender ABC toonde al interesse in een remake van de serie en ook het Poolse Canal+ is bezig met een eigen variant. Momenteel wordt het eerste seizoen op de publieke omroep van België uitgezonden.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...