Het is minder warm dan verwacht wanneer het vliegtuig landt op het vliegveld van Bodrum. Er staat een straf windje en het is bewolkt. Maar voor Lieke en Mark schijnt de zon. De verliefdheid straalt ervan af. In het vliegtuig zitten de twee naast elkaar. Als twee jongetjes verlegen aan Lieke vragen of ze een foto mogen maken van haar én Mark samen, stemmen ze lachend en ontspannen toe. De toon is gezet.
Collega Bartho Braat, Jef in de serie, geeft toe dat hij een hele tijd niet eens doorhad dat er iets moois tussen zijn collega’s aan het opbloeien was. „Maar ik heb geen last van ze hoor”, glimlacht hij. „We werken lekker met elkaar.”
Lieke en Mark zitten naast elkaar in de lounge van het hotel, waar ze voor het opnemen van de GTST-cliffhanger zijn ondergebracht. Lieke is het meest aan het woord, maar ze kijkt steeds liefdevol naar haar collega, die nu ook haar partner is: „Dat Mark en ik nu een relatie hebben, heeft geen negatieve invloed op ons werk. We willen mooie dingen blijven neerzetten. En dat geeft tijdens het acteren juist meer verdieping. Zelfs als we ruzie spelen, voelen we dat echt.”
Niet alleen zijn hun GTST-collega’s op de hoogte, inmiddels smult het hele land mee. Lieke glimlacht: „Natuurlijk is het wennen dat veel mensen in dit stadium van onze relatie met ons kunnen meekijken. Normaal gesproken is dít juist de periode om elkaar te ontdekken, met z’n tweeën, samen. Dat iedereen nu meegeniet maakt het een hectische periode, maar gelukkig kunnen de mensen niet bij ons in de woonkamer gluren”, vertelt ze met een dikke knipoog. Ook Mark lacht ondeugend. Lieke: „Maar de meeste mensen reageren echt hartstikke leuk hoor. Ze respecteren het dat we ons eigen ding hebben en wij blijven gewoon oprecht. Het is voor ons ook het belangrijkste om dicht bij ons eigen gevoel te blijven, ook naar de buitenwereld toe.”
Lees verder in De Telegraaf

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Geen rol weggelegd voor Robert...
Joan Franka gaat op wereldreis
Gers Pardoel verrast op Pinkpop
Zuckerberg gespot op huwelijksreis
Lindsay Lohan in de schulden
Quinty Trustfull in tranen
Goodrem was doodongelukkig
Lady Gaga baalt
Bieber valt fotograaf aan
Jim Bakkum voelt zich oud
Spannende foto's Kardashian
Van der Oest maakt Lucia de B-film
Ellen ten Damme woedend om...
Serena Williams stopt met daten
Robin Gibb gaf liefdeskind...
Robert Pattinson verbaast zich...
Verlovingsfeest Justin Timberlake...
Onflatteuze jurk Pamela Anderson
Middelvinger Ben Saunders
Nicolette van Dam pitspoes in...
Michelle Obama droomt van Beyoncés...
Nieuwe liefde voor Jenny McCarthy
Heidi Klum weer verliefd?
Sylvie huilt, Sylvie lacht
Gouden keeltje, gouden jurkje
'Laat Songfestival toch zitten'
Ashton en Demi 'vriendjes'?
Miljoen Nederlanders zien finale...
Concert Lady Gaga afgelast
Zweden wint Eurovisie Songfestival
'Nederland verdiende finale ESF...
Emotioneel afscheid Jörgen
Dochter Jean-Marie getrouwd
Sean Kingston vernielde villa
Sissing hekelt kijkcijfers
