,,Na het concert hebben we Leontine en Luca, de oudste zoon van Marco en Leontine gezien. Ze kwamen samen met Marco’s moeder via de VIP-uitgang naar buiten en werden door cameramannen opgewacht. Echt leuk om te zien hoe zoiets gaat. Het waren dezelfde cameramannen die mij hebben gefilmd toen ik hiernaar toe ging. Ze kwamen nog even vragen hoe het ging en of ik het naar m’n zin had. Dat was zo gaaf allemaal. Daarna hebben mijn moeder en ik nog even nagekletst met mensen van de security. Daardoor lagen we later in bed dan anders en hebben we vanmorgen heerlijk uitgeslapen.”
Volgens Janne heeft ze vandaag een heerlijke relaxte dag. ,,Zondag is geen concertdag, dus blijft het lekker rustig hier rond de caravan. Ter compensatie hebben we vanmorgen een DVD van Marco gekeken en komen er vanmiddag een paar vriendinnen. En ik denk dat we verder heerlijk een boek gaan lezen en vanavond lekker uit eten gaan.”
Janne kan niet wachten tot het morgen is. ,,Dan komt Marco een lunch brengen of maken. Dat weet ik nog niet precies. Daarna legt hij een tegel in de Walk of Fame, bijna pal naast mijn caravan, en ’s avonds is er natuurlijk weer een grandioos concert.”

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Geen rol voor Pattinson
Joan Franka gaat op wereldreis
Gers Pardoel verrast op Pinkpop
Zuckerberg gespot op huwelijksreis
Lindsay Lohan in de schulden
Quinty Trustfull in tranen
Goodrem was doodongelukkig
Lady Gaga baalt
Bieber valt fotograaf aan
Jim Bakkum voelt zich oud
Spannende foto's Kardashian
Van der Oest maakt Lucia de B-film
Ellen ten Damme woedend om...
Serena Williams stopt met daten
Robin Gibb gaf liefdeskind...
Robert Pattinson verbaast zich...
Verlovingsfeest Justin Timberlake...
Onflatteuze jurk Pamela Anderson
Middelvinger Ben Saunders
Nicolette van Dam pitspoes in...
Michelle Obama droomt van Beyoncés...
Nieuwe liefde voor Jenny McCarthy
Heidi Klum weer verliefd?
Sylvie huilt, Sylvie lacht
Gouden keeltje, gouden jurkje
'Laat Songfestival toch zitten'
Ashton en Demi 'vriendjes'?
Miljoen Nederlanders zien finale...
Concert Lady Gaga afgelast
Zweden wint Eurovisie Songfestival
'Nederland verdiende finale ESF...
Emotioneel afscheid Jörgen
Dochter Jean-Marie getrouwd
Sean Kingston vernielde villa
Sissing hekelt kijkcijfers
