De 38-jarige Gracia was de grote liefde van Ernst-Paul. Sinds zes jaar was hij gelukkig met de dochter van Paul Witteman, met wie hij een schattig meisje kreeg. Gracia en Uma zijn echter niet de enigen die momenteel diep rouwen. Ernst-Paul, die werd geboren in Suriname, laat nog twee gezinnen achter. Op de begrafenis zullen zijn drie kinderen allemaal aanwezig zijn: Uma van Gracia. Marley van Karin. En Timo van Babs. Als tiener verhuisde Ernst-Paul speciaal voor Babs vanuit Canada naar Amsterdam. Zij stond dus aan de wieg van zijn Nederlandse tv-carrière. En negentien jaar geleden kreeg zij ook zijn eerste kind.
Vol pijn vertelt Babs, nadat ze De Telegraaf zelf belde: „Wij zijn net als iedereen overvallen door dit nieuws. Het is allemaal zo verschrikkelijk. Zo abrupt. Maar wat niet klopt, is dat overal staat dat Ernst-Paul nóg twee zonen heeft uit een eerdere relatie. Dat is niet waar, en vooral voor Timo vind ik dat erg. Je had mijn zoon dit weekend moeten zien; één hoopje ellende.”
Ze legt uit: „Ernst-Paul zei altijd dat hij zijn zoons elk weekend zag. In werkelijkheid ontmoette hij in ieder geval Timo zelden. Ernst-Paul heeft zijn oudste zoon voor het laatst in februari gezien. Er zijn tussen hen zo veel dingen niet gezegd. Zo veel vragen… Was zijn vader trots op hem? Ik zeg steeds dat het wel zo was, maar Timo zal het uit zijn mond niet meer kunnen horen. Dat is tragisch.”
Lees verder op pagina Privé

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Geen rol voor Pattinson
Joan Franka gaat op wereldreis
Gers Pardoel verrast op Pinkpop
Zuckerberg gespot op huwelijksreis
Lindsay Lohan in de schulden
Quinty Trustfull in tranen
Goodrem was doodongelukkig
Lady Gaga baalt
Bieber valt fotograaf aan
Jim Bakkum voelt zich oud
Spannende foto's Kardashian
Van der Oest maakt Lucia de B-film
Ellen ten Damme woedend om...
Serena Williams stopt met daten
Robin Gibb gaf liefdeskind...
Robert Pattinson verbaast zich...
Verlovingsfeest Justin Timberlake...
Onflatteuze jurk Pamela Anderson
Middelvinger Ben Saunders
Nicolette van Dam pitspoes in...
Michelle Obama droomt van Beyoncés...
Nieuwe liefde voor Jenny McCarthy
Heidi Klum weer verliefd?
Sylvie huilt, Sylvie lacht
Gouden keeltje, gouden jurkje
'Laat Songfestival toch zitten'
Ashton en Demi 'vriendjes'?
Miljoen Nederlanders zien finale...
Concert Lady Gaga afgelast
Zweden wint Eurovisie Songfestival
'Nederland verdiende finale ESF...
Emotioneel afscheid Jörgen
Dochter Jean-Marie getrouwd
Sean Kingston vernielde villa
Sissing hekelt kijkcijfers
