De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
13 °C
Z 4
 
files 2
9 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 21 november
Gerelateerde artikelen
Liverpool in ban MTV-awards
Amy Winehouse, Britney...
Vader Britney blijft bezit beheren
De vader van popprinses...
do 06 nov 2008, 23:31

Britney Spears terug met twee MTV Awards

door onze popredactie
AMSTERDAM -  Voor Britney Spears scheen er na een donkere periode ineens een enorme spotlight tijdens de uitreiking van de MTV Europe Music Awards. Haar opsteker bestond uit twee belangrijke prijzen. Een voor ’Act of 2008’ en een voor ’Album of the year’.

Foto: REUTERS

Dat ’oudje’ Paul McCartney nog best meetelt, bleek toen hij donderdagavond een MTV Award in ontvangst mocht nemen als ’Ultimate Legend’. Ook een andere zanger op leeftijd werd flink in het zonnetje gezet. Volgens de vaak jeugdige MTV kijkers was Rick Astley Best Act Ever’.

Voor de rest leken de heren in Liverpool er niet toe te doen. De meeste muziekprijzen gingen naar vrouwelijke popsterren. Behalve Britney waren Pink en Kate Perry enkele muzikale dames die met een beeldje naar huis gingen.

Kanye West gebruikte zijn optreden om nog even terug te blikken op de presidentsverkiezingen en zijn zegen uit te spreken over Barack Obama.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...
Michael Jackson Shirts