*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-2 °C
NO 2
 
files 7
4 km.
euro95
diesel
1,768
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Donderdag 9 februari
ma 12 nov 2007, 15:39

Heleen van Royen nu ook in tijdschriftenschap

door onze redactie
Heleen van Royen nu ook in tijdschriftenschap
Heleen

Een roman schrijf ik in mijn eentje, maar dit was heel veel samenwerken, veel plannen. En dan ben ik zo'n controlfreak dat ik me ook overal mee bemoei, de koppen en intro's ook doe. De oplage is 135.000.

Van Royen maakte eerder dit jaar samen met zakenvrouw Marlies Dekkers het boek Stout, waarvan 100.000 exemplaren zijn verkocht. In dit tijdschrift opnieuw aandacht voor carrière, seks, moederschap en relaties, de vier pijlers van Van Royens werk.

Na Stout hadden zich zoveel vrouwen gemeld met hun eigen verhalen dat ik er wel iets mee móest doen. Stoute vrouwen, dat leeft gewoon. Dit is uitgegroeid tot een dik blad met niet alleen verhalen en foto's, maar ook een top 100 van powervrouwen, vrouwen met stoute beroepen (zoals een wapenhandelaar en een autocoureur), een sm-cursus voor beginners, een interview met Christie Hefner (dochter van de Playboy-oprichter), geborduurde porno-kunst enzovoort. Maar geen shopping en beauty, want dat vond ik zonde van de ruimte.

Van Royen schreef zelf een kort verhaal, deed het interview met Hefner en vergast de lezers op haar ervaringen met een gigolo. Die zijn trouwens nauwelijks te vinden. Er zijn wel bureaus, maar dan mag je geen seks met ze hebben. Of je komt uit bij een soort Harry de Heipaal... Helemaal onvindbaar was een vrouw die zich met miljonairs inlaat om er zelf rijk van te worden. Ik dacht dat ik wel zo'n golddigger zou kunnen vinden, maar helaas.

Lingerieontwerpster Marlies Dekkers moest zich wegens tijdgebrek terugtrekken uit het project. Daar baalde ik wel even flink van, maar ik begreep het. En inmiddels is het weer aan, hoor, met Marlies.

Ik heb me hier met hart en ziel in gestort. Bovendien is een magazine wat laagdrempeliger en trekt het mensen misschien sneller naar de boekwinkel om ook fictie te gaan kopen. Mijn boeken zijn voor een breed publiek, maar hoe meer, hoe liever natuurlijk.

Hoe leuk de schrijfster het werken aan Heleen ook vond, in januari trekt ze zich terug om een nieuwe roman te schrijven. Het idee is er al. Het zal wel omschakelen zijn, want het is in feite natuurlijk erg saai om een jaar lang als een kluizenaar aan een boek te werken.

De Ontsnapping, Van Royens laatste roman, is inmiddels verkocht aan Rusland en is daarmee in 22 landen verschenen. Onlangs verscheen ook de Servische vertaling.


Kans op €3000,- !
Puzzel mee voor het goede doel en maak wekelijks kans op €3000,- !.

Meest gelezen

Telegraaf | Buitenland | Binnenland | Prive | Digitaal | Telesport | OverGeld | Vrouw | DFT | Film en Uitgaan | MijnBedrijf | Reiskrant | Autovisie | Varen |
Please Wait ...
loading ...