De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
4 °C
Z 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,465
1,107
 
 

SNELNIEUWS

Zaterdag 7 november
do 20 nov 2008, 14:52

Top of the Pops even terug

LONDEN -  Top of the Pops, het roemruchte muziekprogramma van de BBC, komt tijdelijk terug. De Britse omroep heeft de laatste tijd steeds gesteld dat de show nooit meer te zien zou zijn, maar brengt nu toch twee speciale afleveringen, met kerst en met oudjaar. De allereerste presentator, Jimmy Saville, reageerde donderdag verheugd op de site van de BBC.

„Laten we het eens proberen, kijken of het werkt. Toen het in 1964 startte, was het een goed programma.” Saville vindt dat het succes van de serie vooral werd veroorzaakt door de feestelijke, jolige stemming die er vooral vroeger altijd heerste.

Volgens de BBC is het besluit gevallen nadat veel popsterren en politici hadden opgeroepen TOTP weer op de buis te brengen. De show eindigde, na 42 jaar, in 2006. In de eerste aflevering zaten The Beatles, The Rolling Stones en Dusty Springfield.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...
De columnisten van De Telegraaf