Arie stond ook al eerder in de bladen Linda en in Avant Garde. Maar nu is hij te ver gegaan. De EO zegt dat het verschil ligt in het feit dat de presentator nu in vaste dienst is. „Dan moet je je blijkbaar zelfs beter gedragen dan Adam en Eva”, zegt een tv-collega in Hilversum ironisch. „Zij liepen met nog minder dan badbroek in het paradijs.”
Over het algemeen wordt gedacht dat Arie, die dit jaar zal trouwen met zijn eerste vriendin, de Vietnamese Kieu, wel heel erg is gestraft. „Drie maanden is een eeuwigheid.” Zelf denkt hij daar anders over. Het geschorste EO-boegbeeld heeft het gevoel dat hij door zijn pikante fotosessie voor L’Homo, de speciale uitgave van Linda, zijn team in de steek heeft gelaten.
Hij schrijft op zijn weblog: „De schorsing komt hard aan. Maar ik accepteer hem en begrijp de keuze waarvoor ik mijn directie geplaatst heb. Mea culpa.”
„Niets is belangrijker in je werk, dan het gevoel relevant bezig te zijn. Bij de EO heb ik de afgelopen jaren alle ruimte gekregen om op het scherp van de snede te opereren. Samen zochten we grenzen op. Samen durfden we thema’s aan te pakken die ertoe doen. Samen. Daar gaat het om als je in een team speelt. Ik heb mijn team tekortgedaan.”
De man, die zegt ook maar met één vrouw seks te hebben gehad omdat de daad hem niet interesseerde, gaat verder: „Zonder enige vorm van overleg heb ik besloten mijn eigen agenda te volgen. Ik heb beslissingen genomen die effect hebben op de missie van de EO, beslissingen waarover ik in overleg had moeten treden met collega’s. Dat heb ik niet gedaan. Inmiddels heb ik veel collega’s bij de EO mogen spreken. Mensen die zich door mijn soloactie gepasseerd, of zelfs geschoffeerd voelen. Er werd fel gediscussieerd. Dat is de EO waarvoor ik werken wil. Een omroep in beweging.”
Lees verder op pagina Prive

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Cynthia Nixon getrouwd
Keira pronkt met verlovingsring
Geen rol voor Pattinson
Joan Franka gaat op wereldreis
Gers Pardoel verrast op Pinkpop
Zuckerberg gespot op huwelijksreis
Lindsay Lohan in de schulden
Quinty Trustfull in tranen
Goodrem was doodongelukkig
Lady Gaga baalt
Bieber valt fotograaf aan
Jim Bakkum voelt zich oud
Spannende foto's Kardashian
Van der Oest maakt Lucia de B-film
Ellen ten Damme woedend om...
Serena Williams stopt met daten
Robin Gibb gaf liefdeskind...
Robert Pattinson verbaast zich...
Verlovingsfeest Justin Timberlake...
Onflatteuze jurk Pamela Anderson
Middelvinger Ben Saunders
Nicolette van Dam pitspoes in...
Michelle Obama droomt van Beyoncés...
Nieuwe liefde voor Jenny McCarthy
Heidi Klum weer verliefd?
Sylvie huilt, Sylvie lacht
Gouden keeltje, gouden jurkje
'Laat Songfestival toch zitten'
Ashton en Demi 'vriendjes'?
Miljoen Nederlanders zien finale...
Concert Lady Gaga afgelast
Zweden wint Eurovisie Songfestival
'Nederland verdiende finale ESF...
Emotioneel afscheid Jörgen
Dochter Jean-Marie getrouwd
