„Naar Montreux zeg ik”, roept Martijn Krabbé. „Voor die Gouden Roosnominatie. Met je mooiste avondjurk aan. Gewoon doen. Wendy was toch geweldig in de liveshows van Million Dollar Wedding. Als er in Montreux een prijs was voor de beste presentator heeft zij daar zeker recht op.” Wendy glimlacht: „Ik heb me laten vertellen dat we juist genomineerd zijn op basis van een opgenomen auditieshow. Als we die tv-prijs winnen, is het de grap van de eeuw. Want Nederland keek niet.”
Wendy en Martijn bespiegelen in de kleedkamer van X Factor, waarvan vanavond de liveshows beginnen. „Het gaat erom”, zegt Martijn, „dat je niemand zijn droom afneemt. Dat je dat niet doet, kun je zien in liveshows. Bij dat Weddingprogramma en nu. Je moet dicht bij jezelf blijven en dicht bij de kandidaten. Ik geloof dat dat het geheim is van zo’n grote show presenteren. Omarmen, de mensen die meespelen laten voelen dat jij aan hun kant staat.”
Wendy: „Ik heb nog steeds contact met de winnaars van Million Dollar Wedding, Mike en Nanda. Wat een geweldige mensen en wat een heerlijke bruiloft was dat.”
Martijn: „En ik wil ook niet meer horen dat je nooit meer iets verneemt van de winnaars van talentenjachten. Boris, daarvan is de voornaam toch genoeg om te weten wie je bedoelt. Jim en Jamai maakten het helemaal in de musicalwereld. Nikki. Ik kan doorgaan. En je hoeft niet allemaal de top te bereiken. Dit zijn gewoon mensen die graag zingen. Het is meegenomen als ze ook nog beroemd worden.”
Lees verder op pagina Privé

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Cynthia Nixon getrouwd
Keira pronkt met verlovingsring
Geen rol voor Pattinson
Joan Franka gaat op wereldreis
Gers Pardoel verrast op Pinkpop
Zuckerberg gespot op huwelijksreis
Lindsay Lohan in de schulden
Quinty Trustfull in tranen
Goodrem was doodongelukkig
Lady Gaga baalt
Bieber valt fotograaf aan
Jim Bakkum voelt zich oud
Spannende foto's Kardashian
Van der Oest maakt Lucia de B-film
Ellen ten Damme woedend om...
Serena Williams stopt met daten
Robin Gibb gaf liefdeskind...
Robert Pattinson verbaast zich...
Verlovingsfeest Justin Timberlake...
Onflatteuze jurk Pamela Anderson
Middelvinger Ben Saunders
Nicolette van Dam pitspoes in...
Michelle Obama droomt van Beyoncés...
Nieuwe liefde voor Jenny McCarthy
Heidi Klum weer verliefd?
Sylvie huilt, Sylvie lacht
Gouden keeltje, gouden jurkje
'Laat Songfestival toch zitten'
Ashton en Demi 'vriendjes'?
Miljoen Nederlanders zien finale...
Concert Lady Gaga afgelast
Zweden wint Eurovisie Songfestival
'Nederland verdiende finale ESF...
Emotioneel afscheid Jörgen
Dochter Jean-Marie getrouwd
