*

Zoeken
  Zoeken met  
21.4 °C
NW 3
 
files 77
102 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
zo 12 apr 2009, 13:13

'Sesamstraat-gate' loopt hoog op

van onze redactie
AMSTERDAM -  Dat Aart Staartjes dreigt Sesamstraat te verlaten door het tijdstip van uitzenden, loopt hoog op. 'Meneer Aart' zou zelfs koninklijke hulp willen.

Foto: KIPPA

De acteur, die sinds 1984 te zien is in de kinderserie, schroomt niet aan te kloppen bij Koningin Beatrix, meldde Shownieuws zaterdagavond.

De kinderserie wordt vanaf morgen om 17:30 uur uitgezonden. Aart had de bazen van de Publieke Omroep duidelijk gemaakt dat hij wilde dat het tijdstip naar 18:30 uur zou gaan. "Als het op deze manier moet, dan hoeft het voor mij niet meer", zei hij in de Coen en Sander-show.

Ondertussen is de internetactie om Sesamstraat naar half zeven te krijgen een groot succes. Ruim 46.000 mensen hebben de petitie op www.sesamstraatnaarhalfzeven.nl al virtueel ondertekend.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...