*

Zoeken
  Zoeken met  
21.4 °C
NW 3
 
files 97
119 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
zo 17 mei 2009, 18:17

Susan Boyle afgewezen door man

van onze redactie
AMSTERDAM -  Het lijkt Susan Boyle allemaal voor de wind te gaan, maar op liefdesgebied is niets minder waar.

Foto: REUTERS

Susan Boyle staat nu al een tijd plotseling in de spotlights nadat ze vriend en vijand verraste met haar optreden in Britain's Got Talent.

Het lijkt haar daarom ook allemaal voor de wind te gaan: haar talent wordt eindelijk erkend en ze kan er iets mee doen. Maar op liefdesgebied gaat het allemaal wat stroever.

Susan is namelijk verliefd, en wel op de 19 jaar oudere weduwnaar Helmut Glaser. Ze heeft hem zelfs een paar dagen geleden gevraagd of hij met haar mee wil naar Rome als ze wat geld heeft verdiend met het zingen.

Maar Helmut kan haar gevoelens niet beantwoorden, meldt The Mirror. Hij vertelt in de krant dat Susan, die hij heeft ontmoet via de kerk, al een tijd een oogje op hem heeft. Hij kan en wil echter niets met haar beginnen, omdat hij zichzelf te oud vindt. 'Ik heb ook tegen haar gezegd dat ik haar vader wel kan zijn. Gelukkig konden we er later samen om lachen.'


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...