*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-4 °C
NO 2
 
files 1
0 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Donderdag 9 februari
wo 20 mei 2009, 10:47

Patricia Paay en Adam Curry gaan scheiden

LONDEN -  Zangeres en tv-persoonlijkheid Patricia Paay en ondernemer Adam Curry gaan scheiden. Dat hebben woordvoerders van beide coryfeeën woensdag laten weten. Het echtpaar was ruim twintig jaar getrouwd.

Micky Hoogendijk Micky Hoogendijk Foto: AB BLAUW

De reden voor de huwelijksbreuk is dat Adam Curry een liefdesrelatie is aangegaan met de actrice Micky Hoogendijk en met haar wil gaan samenwonen in Amerika. Hij heeft inmiddels de echtelijke woning in Londen verlaten. Patricia en hun dochter Christina (18) blijven daar wonen.

Adam Curry werd bekend als radio-dj en presentator van het muziekprogramma Countdown. Patricia Paay maakte furore als zangeres en is inmiddels wekelijks bij SBS6 te zien als jurylid in Holland's Got Talent. Beide bekende Nederlanders willen geen nadere toelichting geven.

Het initiatief voor een scheiding komt van Paay, nadat zij had ontdekt dat Curry een relatie was aangegaan met Micky Hoogendijk. Volgens de manager van Paay kwam dat nieuws „voor iedereen als een donderslag bij heldere hemel”. Curry heeft zijn buitenechtelijke relatie eind vorige week aan Patricia opgebiecht.

De woordvoerders hebben de breuk in de relatie bekendgemaakt om onjuiste berichtgeving te voorkomen. De twee spreken de hoop uit dat de media in deze voor hen zware tijd hun behoefte aan privacy willen respecteren.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...