*

Zoeken
  Zoeken met  
18.8 °C
NW 3
 
files 60
91 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 16 jun 2008, 08:00

Gerard mist ?warmte? bij Nance

door onze redactie
Gerard mist ?warmte? bij Nance
Gerard Joling mist ?warmte? bij zijn tv-collega Nance . De populaire presentator/zanger reageert op een ongekend felle aanval van de SBS-vrouw. ?We hebben vijf seizoenen samen tv gemaakt en er is heel wat met de mantel der liefde bedekt

Nance heeft gezegd dat zij van Gerard Joling te weinig ruimte kreeg en dat zij zelf niet een soort Carlo en Irene wil worden. Gerard: Daar is het ook een te koude persoonlijkheid voor. Pfff. En altijd ontevreden en met een chagrijnige uitstraling terwijl de Nederlandse showbizz dus onwijs leuk is. Leven en laten leven zeg ik.

Gerard wil niet te veel uit de school klappen, maar hij geeft wel een voorzetje. We hebben bijvoorbeeld samen Sterren dansen op het IJs gepresenteerd en So you Wanna Be a Popstar. Het was altijd spitsroeden lopen om mevrouw tevreden te houden. Bij de ijsdansshow had ze zelfs onze kleedkamerbordjes verwisseld. Stiekem. Achteraf bleek dat ze in verband met haar darmziekte dichter bij de toiletten wilde zijn. Maar dat zei ze niet, terwijl ik om een kleedkamer dicht bij het ijs had gevraagd omdat ik die show met een ijsdans moest openen.

Gerard heeft ook een tip voor Nance: Ik ben klaar met haar. Maar voor de toekomst zeg ik: spreek recht voor zijn raap uit wat je vindt. Voor achterbaksigheid is geen plek in ons land.


SNELNIEUWS

Maandag 28 mei

Meest gelezen

Telegraaf | Buitenland | Binnenland | Prive | Digitaal | Telesport | OverGeld | Vrouw | DFT | Film en Uitgaan | MijnBedrijf | Reiskrant | Autovisie | Varen |
header image