*

Zoeken
  Zoeken met  
18.8 °C
NW 3
 
files 56
77 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
zo 05 jul 2009, 16:43

'Michael Jackson was verslaafd aan heroïne'

van onze redactie
AMSTERDAM -  Volgens nieuwe geruchten spoot Michael Jackson heroïne in zijn vingertoppen, borst en teennagels.

Het gelaat van Michael is door de vele operaties zo gehavend dat hij een periode alleen nog maar met een mondkapje voor verschijnt. Het gelaat van Michael is door de vele operaties zo gehavend dat hij een periode alleen nog maar met een mondkapje voor verschijnt. Foto: MARCOS VASQUEZ/ï¿?ï¿?2009 RAMEY PHOTO 310-828-3445

Stacy Brown, de biograaf van Michael, zegt dat de King of Pop zeker dertien jaar lang verslaafd was aan de zeer gevaarlijke heroïne.

'Het was een zeer gevoelig onderwerp, maar iedereen om hem heen praatte over het risico dat Michael op elk moment kon overlijden', zegt Stacy in The People. Michael zou het spul vanaf 1992 in zijn lijf hebben gespoten om te vechten tegen een depressie, en volgens Stacy deed hij dat in zijn vingertoppen, borst en zelfs in zijn teennagels.

'Niemand kon iets doen, het was alsof we tegen een muur aan het praten waren. Iedereen hield vreselijk veel van hem, en was bang dat hij zijn leven verpestte. Michael was heel erg overstuur toen hij werd beschuldigd van seksueel misbruik en greep naar heroïne. Hij snapte niet waarom men hem moest hebben. Maar het is geen geheim dat hij toen de weg kwijt was.'


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...