*

Zoeken
  Zoeken met  
18.8 °C
NW 3
 
files 56
77 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
ma 06 jul 2009, 06:00

Lezers nemen afscheid van King of Pop

"Your are not alone…”

van onze redactie
AMSTERDAM -  Nog steeds geven Michael Jackson-fans volop gehoor aan de oproep hun laatste woorden aan de overleden popster te mailen. Zo schrijft Frankie Martodikromo: „Je hebt ons, als mens maar ook als buitengewone artiest, altijd weten te boeien en af te leiden van onze grootste problemen en onze dagelijkse sleur...”

Over de hele wereld wordt Michael Jackson herdacht. Zo ook hier in Londen. Over de hele wereld wordt Michael Jackson herdacht. Zo ook hier in Londen. Foto: REUTERS

Frankie vervolgt: „We zullen ons helaas in deze thriller moeten berusten en ik weet dat je ons zegt I got to be there. Dus ga heen met je moonwalk en geniet van je welverdiende rust. Onze attentie hebt je, zoals altijd, en dit keer voor eeuwig: MJ, your are not alone…”

Ella van den Oever-Schalm zegt: „Dit is het dan Michael. Nooit meer zal jij schitteren op het podium. Alleen dinsdag mag je nog een keer optreden. Maar niet meer zo als wij van jou gewend zijn. Met heel mijn hart en ziel neem ik net als miljoenen echte fans afscheid van je. Bedankt Michael Jackson. R.I.P. Ik mis je lieverd!”

Daniëlla vertelt hoeveel Michael voor haar en haar ouders heeft betekend. „Op de crematie van mijn vader werd jouw nummer Heal the world gedraaid. Mijn vader was echt een fan van je, en bracht die liefde ook aan mij over. Het voelt alsof ik opnieuw een familielid verloren ben. Ik heb altijd bewondering voor je gehad, en gevolgd wat je de laatste jaren heb moeten meemaken. De rechtszaken, de strijd om je zelf te moeten bewijzen naar de media toe, de gekte rondom je kinderen… . Michael, ik hoop echt dat je nu de rust vindt waar je al zo lang naar op zoek was. Misschien moet je boven maar eens met Elvis bijpraten.”


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...