*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-4 °C
O 3
 
files 34
18 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 10 februari
vr 04 sep 2009, 15:37

Gigi Ravelli reuze ouderwets in de liefde

van onze redactie
AMSTERDAM -  Gigi Ravelli is single maar zit absoluut niet te wachten op een onenightstand.

Foto: AB BLAUW

Gigi vertelt in het blad Viva dat haar ex, met wie ze acht jaar een relatie had, haar eerste vriend was: "In de liefde ben ik heel ouderwets. Mijn ex was mijn eerste vriend, de enige tot nu toe."

Nu die relatie voorbij is, is ze aan het daten geslagen, maar echt enthousiast is ze vooralsnog niet. "Volgende week heb ik een date, maar dat vrijblijvende is eigenlijk niets voor mij. En een onenightstand lijkt me helemaal verschrikkelijk. Ik moet eerst wel een emotionele band met een man hebben, iets kunnen delen, voordat ik iets met hem begin."

Ze heeft wel ideeën hoe de meneer van haar dromen eruit moet zien. "Ik ben toe aan een zorgzame man. Gepassioneerd en een beetje gek - dat ben ik zelf ook. Een man die in zijn eentje met een paard door Patagonië rijdt of de hele dag staat te schilderen, vind ik wel interessant."

Niet interessant was acteur Owen Wilson, met wie ze ooit een afspraakje had. "Ik vond hem niet aantrekkelijk, het is bij dat ene afspraakje in de kroeg gebleven. Stiekem verwachtte ik dat hij me de hele avond zou vermaken me grappen en verhalen, dat hij zou zijn als in zijn films, maar hij wilde vooral rustig praten."


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...