*

Zoeken
  Zoeken met  
18.8 °C
NW 3
 
files 50
102 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 23 sep 2009, 16:16

Christina Curry vindt ouders onvolwassen

van onze redactie
AMSTERDAM -  Patricia Paay en Adam Curry gedragen zich volgens dochter Christina Curry soms zeer onvolwassen.

Foto: Carpenter, Phillip

"Sinds mijn vader en moeder uit elkaar zijn heb ik af en toe het gevoel dat ik de ouder ben en zij de kinderen zijn", aldus de 19-jarige blondine in een interview met CosmoGirl. "Zeker als ze bekvechten over stomme, zakelijke dingen. Ik ben in korte tijd enorm volwassen geworden, minder naïef."

Christina laat wel weten dat het de laatste tijd een stuk beter gaat met haar moeder. "Al moet ik er ook nog een beetje aan wennen dat ze weer single is. Ze let ineens op andere mannen en ik zie haar weleens flirten. Ze heeft groot gelijk! Het is een supermooie vrouw en ik weet zeker dat ze een nieuwe liefde vindt. (...) In Londen heeft ze allerlei nieuwe vrienden leren kennen, ze doet hartstikke leuke dingen en gaat veel uit. Eerst moest ik altijd laten weten hoe laat ik thuis kwam, nu is het andersom. Haha!"

Over haar vader zegt Christina: "Soms denk ik weleens dat hij zijn stap om ons te verlaten niet goed heeft doordacht; dat hij een soort werkdepressie had. Daar kom ik denk ik nooit achter."


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...