*

Zoeken
  Zoeken met  
15.8 °C
NW 3
 
files 40
103 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 28 okt 2009, 06:00

Ex Patrick Kluivert verliefd op Edgar Davids?

door Vanessa Bontje
AMSTERDAM -  Angela van Hulten, de ex van Patrick Kluivert, zou de nieuwe geliefde zijn van voetballer Edgar Davids. De twee worden geregeld samen gezien in restaurants en zouden dan niet van elkaar kunnen afblijven.Een vroegere vriend van de blondine zegt: „Ze heeft nu iets met een voetballer met een bril, heb ik gehoord. Verder zeg ik niks.”

Foto: TLG/Brunopress

De liefde zou een paar weken geleden zijn opgebloeid tussen Angela en de 36-jarige Edgar. „De afgelopen maand zijn ze al een paar keer in bekende horecagelegenheden geweest”, vervolgt de insider. „Ook mensen in de directe omgeving bevestigen voorzichtig de geheime relatie en de stiekeme bezoekjes.”

Patrick zal op z’n minst not amused zijn als hij verneemt dat zijn jeugdvriend met z’n ex rommelt”, zegt een kennis van Angela. Het zou voor het eerst sinds haar huwelijk met Patrick Kluivert (33) zijn dat Angela weer gelukkig is in de liefde. De twee trouwden in 2000 en kregen samen drie zoontjes: Quincy, Justin en Ruben. Hun huwelijk hield vier jaar stand.

Ondanks de liefdesbreuk probeerde Patrick met Angela te verzoenen. In zijn biografie verklaarde hij altijd van de moeder van zijn kinderen te zullen houden. En ook tijdens de presentatie van het boek verklaarde hij Angela openlijk de liefde. Achteraf zei Patrick hierover: „Dat was een momentopname. Het was het verleden dat sprak. Maar tijden veranderen.”

Ontspannen

Na verloop van tijd kreeg hij een relatie met styliste Rossana Lima, met wie hij op 24 september 2007 zoontje Shane kreeg. Vier maanden na de geboorte trouwden Patrick en Rossana in het diepste geheim in Laren. „Langere tijd wist ik niet of ik wel weer wilde trouwen”, sprak Patrick. „Maar ik ben ontzettend blij. We hadden een huwelijk zonder poespas: lekker ontspannen met niemand erbij. Rossana zag er prachtig uit. Ik kan mezelf zijn bij haar, daarom wilde ik met haar trouwen.”

Parkeergarage

Terwijl Patrick en Ross, zoals de styliste door intimi wordt genoemd, samen een nieuw leven opbouwden, stond de relatie tussen de nieuwe en de voormalige mevrouw Kluivert op scherp. Tijdens een toevallige ontmoeting van beide dames in de Amsterdamse parkeergarage Byzantium vloog Angela vorig jaar zomer Rossana aan.

Als aanleiding voor het handgemeen liet Angela een verklaring uitgaan dat Patrick een slechte vader zou zijn, omdat hij zich nauwelijks om zijn drie oudste zoons bekommert. „Angela misbruikt de kinderen voor echtscheidingsgevechten”, weerlegde een goede vriend van Patrick daarop de aantijgingen. „Hij heeft zelfs aangeboden Quincy, Justin en Ruben grotendeels in huis te nemen. Hij is gék op de jongens.”

Na het incident werd het rustig rond de kijvende dames. Wellicht dat een nieuwe liefde voor Angela de gespannen situatie met Rossana ten goede komt. Toch lijkt het wat te vroeg om de vlag uit te laten gaan. Angela’s beste vriendin Helen benadrukt dat er geen romantische ontwikkelingen zijn tussen Angela en Edgar Davids. „Het is waar dat ze goed met elkaar zijn bevriend. Ik heb hem ook wel eens in haar gezelschap ontmoet. En het klopt ook dat ze regelmatig met elkaar op stap gaan. Maar dat is een zuiver vriendschappelijke relatie. Niet meer en niet minder.”

Maar was dat bij Yolanthe en voetballer Wesley Sneijder in het begin ook niet ’de officiële lezing’?


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...