*

Zoeken
  Zoeken met  
15.8 °C
NW 3
 
files 40
103 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 28 okt 2009, 14:40

Oud-medewerker David Letterman klapt uit de school

van onze redactie
AMSTERDAM -  Een Amerikaanse vrouw gaf haar baan bij de talkshow van David Letterman eind jaren '80 op, omdat ze het 'walgelijk' vond dat haar vrouwelijke collega's promotie maakten in ruil voor seks.

De vrouw hield het als tekstschrijver nog geen jaar uit op de redactie. "Of ik op de hoogte was van de slippertjes van David Letterman? Jazeker. Maar hij heeft mij gelukkig nooit proberen te versieren. Het kwam vaak voor dat mijn vrouwelijke collega's seks hadden met hogere bazen. Ik heb er jammer genoeg nooit iets van gezegd", aldus de vrouw in Vanity Fair.

Vorige maand gaf talkshowhost David Letterman toe dat hij regelmatig seks heeft gehad met vrouwelijke collega's. Hij moest wel, want een afperser dreigde zijn affaires naar buiten te brengen. David's huwelijk zou inmiddels op springen staan. "Regina dreigt elke dag met een scheiding. Ze vindt dat David moet boeten voor het jarenlange overspel."


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...