*

Zoeken
  Zoeken met  
15.8 °C
NW 3
 
files 35
101 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
do 29 okt 2009, 13:56

Daphne Deckers had 'fikse belastingschuld'

van onze redactie
AMSTERDAM -  Daphne Deckers verdiende in haar modellentijd naar eigen zeggen duizenden euro's per dag. Maar dat moest ook meteen weer op.

Foto: DALHUIJSEN, JOHANNES

Daardoor liep ze een flinke belastingschuld op, vertelt ze in tijdschrift Miljonair. "Bij ons thuis wisten we niets van geld af. Ik heb moeten leren dat je van elke honderd euro die je verdient, de helft opzij moet zetten. Maar ik gaf álles uit. Een Hermèstas van vijftienduizend euro? Ach, da's drie dagen werken, denk je dan."

Inmiddels is Daphne niet meer zo onder de indruk van luxe. "Nu ik financieel solide ben en van alles kan kopen, heb ik er minder behoefte aan. Ik heb alle soorten tassen in alle maten, maar heel vaak neem ik mijn rugzak van Nike mee. Je droomt van al dat businessclass reizen, maar op een dag denk je: als ik er maar kom. Daar verander je heel erg in."


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...