De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
12 °C
ZW 3
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 20 november
Gerelateerde artikelen
Jonnie niet blij met Joop
Chef-kok Jonnie Boer is niet te spreken...
Joop Braakhekke haalt uit naar tv-koks
Joop Braakhekke is niet te spreken over...
vr 06 nov 2009, 23:43

Joop Braakhekke is boos

van onze redactie
AMSTERDAM -  Joop Braakhekke is boos. De kok ontkent uitspraken te hebben gedaan over collega's Jonnie Boer en Herman den Blijker.

Foto: AB BLAUW

Joop zou in het AD hebben gezegd dat hij niet te spreken is over de programma's van de tv-koks: "Ik vind het helemaal niets. Zulke televisie haalt het vak omlaag."

In Shownieuws ontkent Joop dat hij de uitspraken heeft gedaan. "Dat is toch te gek voor woorden, ik ben sprakeloos. Wat er staat heb ik helemaal nooit gezegd", laat Joop weten. (...)"Ik ben er verdrietig van. Ik wil het graag uit de weg hebben, want ik draag beiden een warm hart toe."

Het AD heeft laten weten dat Joop zijn uitspraken wel degelijk heeft gedaan en dat er niet gerectificeerd wordt.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...
Michael Jackson Shirts