De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
3 °C
Z 2
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,563
1,185
 
 

SNELNIEUWS

Dinsdag 16 maart
za 07 nov 2009, 16:26
Gerelateerde artikelen
Joe wil uitkering uit erfenis Michael
Joe Jackson, de vader van...
Toch realitysoap voor Jacksons
De realitysoap rondom de...
SBS zoekt Jackson-waardige danser
Het gaat maar door met de...
'This is it' kassasucces
Al 200.000 Nederlanders...
This is It brengt 20 miljoen op
De film This is It heeft wereldwijd...
Autopsiefoto MJ in omloop?
Een restauranthouder zou in...
Michael's laatste film in première
VIDEO - Dinsdagnacht was de...
'Zoon praat niet over Michael'
Terwijl Paris Jackson elke...
Auto familie Jackson aangereden
Een paparazzi-fotograaf die...
'Testament Jackson vervalst'
Michael's Jacksons broer...

Medium: 'Michael Jackson is woest!'

van onze redactie
AMSTERDAM -  Het Amerikaanse medium Derek Acorah beweert dat hij tijdens een live-uitzending op televisie contact heeft gehad met de overleden zanger Michael Jackson. De King of Pop zou woest zijn, omdat hij niet naast Marilyn Monroe begraven is.

Michael Jackson

Acorah, die met Michael Jackson-fans aan een ronde tafel zat, jaagde de mensen in de studio de stuipen op het lijf. "Michael wilde naast Marilyn begraven worden. Hij is boos." De fans waren in shock.

Jackson brengt volgens het medium veel tijd door met zijn grootouders. "Maar hij moet nog erg wennen aan het leven in het hiernamaals."

Een fan vertelde na afloop aan Sky1: "Ik keek Acorah recht in de ogen, maar ik zag Michael. Het was zo bijzonder."

Eerder liet medium Jayne Wallace weten dat ze regelmatig contact heeft met de overleden zanger. Zo zou hij onlangs nog Heal the world voor haar hebben gezongen.

Klik hier voor een filmpje.

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Please Wait ...
loading...