De Telegraaf
Zoeken
  Zoeken met  
 
13 °C
ZW 4
 
files 0
0 km.
euro95
diesel
1,458
1,099
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 20 november
Gerelateerde artikelen
Boyzone brengt eerbetoon uit
De overgebleven leden van...
'Laatste nacht Stephen moeilijkste ooit'
De overgebleven leden van...
Boyzone-zanger zingt op begrafenis
Boyzone-zanger Ronan Keating...
Gately naar laatste rustplaats
Ronan Keating, Mikey Graham,...
Boyzone-leden zetten tatoeage
De overgebleven leden van...
Boyzone-leden slapen naast kist
De heren van Boyzone blijven...
za 07 nov 2009, 22:22

Ronan Keating: dood Stephen zwaarder dan verlies moeder

van onze redactie
AMSTERDAM -  Boyzone zanger Ronan Keating vond het zo zwaar om bandlid Stephen Gately te verliezen, dat hij zelfs zegt dat het moeilijker is dan de dood van zijn eigen moeder.

De heren van Boyzone vlogen vrijdag naar Mallorca om het lichaam van hun vriend naar huis te brengen. Foto: REUTERS

Ronan was er kapot van toen zijn moeder de strijd tegen kanker verloor toen hij pas 20 was. Maar hij zegt dat de dood van Stephen, die heel plotseling kwam, veel moeilijker is te verwerken.

'Met mijn moeder was het anders. We hebben twee jaar toegeleefd naar haar overlijden, we hadden een muur opgebouwd', vertelt Ronan in The Mirror. 'Dat was de moeilijkste tijd van mijn leven, toen. Maar met Steve, dat was zo plotseling en we wisten niet waarom het was gebeurd wat het zo vreselijk maakte.'

Plaats op:      Facebook    Plaats op eKudos    Plaats op MSN reporter    Plaats op Delicious    Plaats op Twitter

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...
Michael Jackson Shirts