*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-2 °C
NO 2
 
files 5
9 km.
euro95
diesel
1,768
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Donderdag 9 februari
zo 29 nov 2009, 22:49

Els wint So You Think You Can Dance

van onze redactie
AMSTERDAM -  De Belgische jazzdanseres Els is de grote winnaar van het dansprogramma So You Think You Can Dance. Ze moest het uiteindelijk opnemen tegen hiphopdanser Angelo, de enige Nederlander van de vier finalisten.

Els Els
Angelo Angelo
Evelien Evelien Foto: Marc Koot
Michael Michael

Ze kreeg de meeste stemmen van het publiek. Ook de meerderheid van de jury koos voor haar, maar zij hadden vanavond geen stem. Els wint een dansopleiding naar keuze in het buitenland, twintigduizend euro en een optreden in de musical Hairspray. De Belgische was volledig uit het veld geslagen door haar overwinning, en stamelde: "Dankjewel allemaal. Ik ben heel blij...ja sorry..."

De vier dansers moesten zich tijdens de finale bewijzen een koppel-, solo- én groepdans.

Modern/klassiek balletdanseres Evelien viel als eerste af en werd vierde, maar kreeg niets dan lof van de jury. "Je was misschien niet de beste danser van de vier, maar je bent wel het meest gegroeid van allemaal. Jij hebt het meeste geleerd, en mag trots op jezelf zijn."

Balletdanser Michael werd derde, maar ook hij kreeg mooie woorden. "Wij vonden dat je in het begin te veel trucjes gebruikte, maar je bent een geweldige danser. En je vertrekt hier als een nóg betere danser. Bedankt voor alle mooie momenten. Je bent met recht een topdanser!"


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...