*

Zoeken
  Zoeken met  
15.8 °C
NW 3
 
files 39
81 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
do 03 dec 2009, 11:24

Maîtresse Tiger Woods geeft leugens toe

van onze redactie
AMSTERDAM -  Rachel Uchitel, de maîtresse van Tiger Woods, geeft toe te hebben gelogen voor de golfer, en komt om halftwaalf lokale tijd met een officiële verklaring.

Rachel Rachel

Dit meldt TMZ. Rachel ontkende eerst nog stellig dat ze het bed met de golfer had gedeeld. Nu twee andere minnaressen zich hebben gemeld, lijkt ze hier op terug te zijn gekomen.

De Amerikaanse entertainmentsite weet ook te melden dat sms-berichten van Rachel de aanleiding waren voor de fikse ruzie tussen Tiger en zijn vrouw. Uren voor zijn aanrijding waren de golfer en Rachel aan het sms'en. Toen zijn vrouw Elin vroeg met wie Tiger aan het sms'en was greep ze zijn telefoon en belde ze Rachel op om haar te confronteren. Een ruzie volgde warbij de telefoon stuk viel.

Om half twaalf lokale tijd (half zes Nederlandse tijd) zou Rachels advocate Gloria Allred met een officiële verklaring komen, maar die persconferentie heeft ze op het laatste moment afgezegd.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...