*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-4 °C
NO 2
 
files 1
4 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Donderdag 9 februari
zo 06 dec 2009, 16:28

Nog meer vrouwen claimen affaire met Tiger Woods

van onze redactie
AMSTERDAM -  UPDATE- Is de identiteit van vrouw nummer vier net naar buiten gekomen, beweren nóg twee vrouwen een innige relatie met de golfer te hebben gehad.

Eerder vandaag werd bekend dat de vierde vrouw die zegt een relatie te hebben gehad met Tiger Jamie Jungers, een serveerster uit Las Vegas is. Haar moeder heeft de affaire bevestigd.

Deze vierde vrouw komt na het nieuws dat Tiger zou zijn vreemd gegaan met zowel Rachel Uchitel, als realityster Jaimee Grubbs en marketingmanager Kalika Moquin. Jamie zou druk in gesprek zijn met advocate Gloria Allred, net als één van de andere minnaressen Rachel Uchitel.

UPDATE- Helaas voor Tiger lijkt het erop dat de sneeuwbal flink aan het rollen is geraakt. Nóg twee vrouwen zeggen zich onder zijn schare minnaressen te mogen rekenen. Het 31-jarige blonde feestbeest Cori Rist zegt het bed met de golfprof te hebben gedeeld, en ook de brunette Mindy Lawton claimt een intieme relatie met Tiger te hebben gehad.

Cori zou Tiger vorig jaar in een club in Manhattan hebben ontmoet en sindsdien regelmatig met hem afspreken. Mindy zegt tegen News of The World dat ze in 2006 een jaar lang het seks heeft gehad met de golfer, zowel op een parkeerplaats bij een kerk als in zijn huis, op momenten dat zijn toen zwangere vrouw van huis was.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...