Schrijversdip oorzaak ontslag...
Patricia Paay tortelt met toyboy
Gerard Joling bang na inbraak
Susan Boyle miljonair op verjaardag
Jennifer Lopez vindt carrière...
Sandra gesteund door beroemde...
'Mark Owen volledig geïsoleerd'
Shia LaBeouf loopt marathon
Connie wil geen man
Campbell blij dat ze nog leeft
Robert Pattinson: 'Ik ben hetero'
'Flashmob' leukt Songfestival op
'X Factor wordt nek-aan-nek race'
Bullock 'verruild' voor stripper
Sascha Visser deelt seksleven
Jordan door manager aangeklaagd
BBC ligt onder vuur
'Genoeg bewijs tegen arts Jackson'
Mick Harren slechte verliezer
Chelsea Clinton rijk na overspel
'Scheiding Cheryl Cole uitgesteld'
Mogelijk dis- kwalificatie Oekraïne
Kijkcijfers 'MLMJ' storten in
Moeder Jade Goody betrapt op coke
Borsten Pamela Anderson in opspraak
Anne 'gestalkt' vanuit gevangenis
Adriaan op Twitter doodverklaard
Cheryl wil vadsige man
John: Linda is de beste
'Jade Goody dood door nalatigheid'
Alicia Keys wil gezin
Nederlandse 'Indiaan' wint Zweedse...
Apotheker Brittany voorspelde dood
Christina onzeker door Twitter
Xander wil vergiffenis
Haartransplantatie voor Bridget...
Denzel Washington op Broadway
Katherine Heigl ontsnapt aan...
Hysterisch: Dames van Sex and The...
Nederlandse verbaast Britse critici
Sneak preview: My Name Is Michael
Vriendin McConaughey compleet...
Gerard Butler: 'Jen is net een...
Jessica Simpson: 'Ik dronk urine...
Hoerendag: experts aan het woord
Emotioneel: Boyzone zingt na...
Eva Simons klaar om Amerika te...
Wibi speelt vals
Lindsay Lohan bij Victor & Rolf
Winnaars gaan los op afterparty...
Oscars: 'Avatar' legt het af tegen...
Bridget Maasland irriteert Terror...
Thijs Willekes wordt menselijke...
Gehaktdag - La Paay en David Bowie
De Nieuwe Uri Geller - Joke
GTST Jubileum
Kim Lian staat op knappen
Harpen Gala 2010
Jermaine Jackson INTERVIEW
Rihanna: 'Vrouwen domineren...
Nieuwe single Ralf Mackenbach.
Bridget op pad met klonen
Acteur 'Growing Pains' pleegt...
Eyecandy uit de kleren
Shakira en Nadal in één bed
Rechter tevreden over Chris Brown
Jackie Chan: 'Ik ben de volgende...
Woody Harrelson: 'Ik ga geen Oscar...
Exclusief. de nieuwe Anouk
Beelden: dronken Paris laat slip...
Madonna viert carnaval met toyboy
Wie wint? Harde L of dubbel D?
Ellen Degeneres zet audities op...
EXCLUSIEVE VIDEO Patricia Paay...
Achter de schermen: sexy fotoshoot...
Kwam het aantal bekentenissen van vrouwen die het bed deelden met ’s werelds rijkste sporter vorige week nog mondjesmaat in de openbaarheid, inmiddels lijkt Woods niet meer in staat om het zwijgen van de schare vrouwen af te kopen. Nu de ban gebroken is, zijn de vele minnaressen ieder uit op hun eigen moment van roem. Zonder gêne worden de meest intieme details van de momenten met Tiger besproken. Zo melden twee van hen altijd onveilig met Woods het bed te hebben gedeeld. „Het woord condoom kwam niet eens ter sprake”, aldus Jaimee Grubbs.
Bloedtest
De New Yorkse nachtclubmedewerkster Rachel Uchitel fluistert dat zij en Tiger ’geweldige seks’ hadden onder invloed van de roes van het slaapmiddel Ambien. Gisteren werd bekend dat ditzelfde middel zou zijn aangetroffen in het bloed van Woods vlak na zijn auto-ongeluk van 27 november. Hij zou het middel samen met de sterke pijnstiller Vicodin hebben geslikt. De bloedtest is uitgelekt via het ziekenhuis, waar Woods ter observatie is langs geweest, maar speelt geen rol bij een eventuele strafrechtelijke vervolging omdat de autoriteiten in Florida hebben bevolen dat deze gegevens niet mogen worden gebruikt. De golfer zou na zijn knieblessure vorig jaar verslaafd zijn geraakt aan beide middelen, die hij op de dag van zijn ongeluk in combinatie met alcohol tot zich nam.
Andere minnaressen van Woods zeggen dat hij hun voorhield dat zijn huwelijk met Elin Nordegren aan diggelen ligt en hij alleen nog maar bij haar blijft voor „zijn imago”.
Nordegren, die vlak na zijn ongeluk nog door Woods werd geprezen als een „moedige vrouw”, verliet eerder deze week hun woning in Windermere Florida om op zichzelf te zijn. Kennelijk was de moeder van Nordegren, Barbro Holmberg, naar Florida gereisd om op de twee jongere kinderen van het vechtende paar te passen. Dit was niet van lange duur. Vorige nacht nam het drama rond de familie Woods een nieuwe wending toen Holmberg met zwaaiende sirenes werd afgevoerd naar een ziekenhuis bij Orlando. „Maagklachten, zo luidt de officiële verklaring. Dochter Elin heeft zich inmiddels over haar moeder ontfermd en was de hele dag bij haar. Ondertussen werkt een team van advocaten aan een nieuwe versie van de huwelijkse voorwaarden van het paar. Het zou Woods tientallen miljoenen waard zijn als de blonde Zweedse nog minstens een periode van vijf jaar bij hem blijft.
In de Verenigde Staten blijkt dat het smetteloze imago van Woods snel afbladdert. Zo praat volgens een peiling van de New York Post inmiddels 80 procent van de Amerikanen negatief over hun golfidool. Voor het schandaal was dat nog maar 2 procent. Het negatieve imago kan verstrekkende zakelijke consequenties hebben voor de man die inmiddels bijna een miljard dollar bijeengaarde met zijn golfprestaties. Sponsors, waaronder bijvoorbeeld Nike waarmee hij miljoenencontracten had, dreigen af te haken. Zij worden liever niet geassocieerd met een schuinsmarcheerder.
© 1996-2010 Uitgeversmaatschappij De Telegraaf B.V., Amsterdam. Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer

1. Gratis Blackberries
Nu dubbel voordeel bij
Hete huisvrouwen
Registreer je domeinnaam!
Zonnige vakanties!
Yummy: Kim Holland 18+
Thermae 2OOO
5x kans op
Doorlopende
Hotel cadeaukaart
EHBO cursus:
De nieuwste telefoons
Flexibel sparen
2,5% bij € 10.000