*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-2 °C
NO 2
 
files 4
6 km.
euro95
diesel
1,768
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Donderdag 9 februari
zo 20 dec 2009, 20:56

Piet Paulusma in spanning voor kerstparade

door Colette Boegman
AMSTERDAM -  Piet Paulusma staat morgen waarschijnlijk op een praalwagen. De weerman denkt dat de kerstparade van SBS, die zondag door alle sneeuwval moest worden afgezegd, dan wél kan doorgaan. „Maar het wordt wel spannend.”

Foto: Blauw, Ab

Bij de kerstoptocht, morgen in Sittard-Geleen, rijden wagens met SBS-sterren door de straten. Piet: „Dat het in Roosendaal niet door kon gaan, had ik al voorspeld, met die sneeuwbuien en harde wind. Morgen ziet het er wel wat beter uit voor de optocht. Maar in de avond krijgen we opnieuw te maken met hevige sneeuwval. Vandaar dat ik niet met honderd procent zekerheid durf te zeggen.”

Piet heeft ook nog leuker nieuws: „Door de sneeuwbuien van morgen is de kans groot dat het in veel delen van het land het een witte kerst zal worden.”


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...