In de nieuwste editie van Cosmopolitan bekent de voetbalvrouw, als haar wordt gevraagd wat het meest idiote is dat ze ooit heeft gedaan voor de liefde: "Af en toe zet ik een sexy rode pruik op...".
Niet dat Sylvie het 'hulpmiddel' nodig heeft, haar echtgenoot Rafael heeft haar nooit het idee gegeven dat ze niet meer verleidelijk was, ook niet toen er borstkanker bij haar werd geconstateerd. "Ik heb niet één seconde het gevoel gehad dat hij me niet meer aantrekkelijk vond. Hij vond me nog steeds opwindend en sexy. (...) Het was voor hem ook moeilijk, je bent zesentwintig jaar en je vrouw krijgt kanker. Ik prijs hem hoe hij met mij is omgegaan."
Sylvie rondde in november haar chemokuur af en ze zit vol wensen voor de toekomst. "Ik zou graag een eigen programma willen gaan presenteren [In Duitsland, red.] zoals Linda deed in Traumhochzeit."
En een tweede kindje zit in de planning. "Maar dat gaat nog even duren. De chemo heeft een langdurig effect op je lichaam. Maar ik zou op mijn vijfendertigste wel weer een kindje willen."

© 1996-2012 Telegraaf Media Nederland | Landelijke Media B.V., Amsterdam.
Alle rechten voorbehouden.
e-mail: redactie-i@telegraaf.nl
Privacy | Disclaimer
Spannende tijd voor Najib Amhali
'Ludo en Janine trouwen niet'
Raoul niet meer boos op Gordon
Sylvie's mannetje wordt groot
Ben ontwerpt Harley Davidson
'Kim bestolen door British Airways'
Brad wordt geen regisseur
Harm Edens is poes kwijt
Cynthia Nixon getrouwd
Keira pronkt met verlovingsring
Geen rol voor Pattinson
Joan Franka gaat op wereldreis
Gers Pardoel verrast op Pinkpop
Zuckerberg gespot op huwelijksreis
Lindsay Lohan in de schulden
Quinty Trustfull in tranen
Goodrem was doodongelukkig
Lady Gaga baalt
Bieber valt fotograaf aan
Jim Bakkum voelt zich oud
Spannende foto's Kardashian
Van der Oest maakt Lucia de B-film
Ellen ten Damme woedend om...
Serena Williams stopt met daten
Robin Gibb gaf liefdeskind...
Robert Pattinson verbaast zich...
Verlovingsfeest Justin Timberlake...
Onflatteuze jurk Pamela Anderson
Middelvinger Ben Saunders
Nicolette van Dam pitspoes in...
Michelle Obama droomt van Beyoncés...
Nieuwe liefde voor Jenny McCarthy
Heidi Klum weer verliefd?
Sylvie huilt, Sylvie lacht
Gouden keeltje, gouden jurkje
