*

Zoeken
  Zoeken met  
12.5 °C
WNW 2
 
files 25
23 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 13 jan 2010, 12:58

Kluun reageert op ex-schoonvader

van onze redactie
AMSTERDAM -  Schrijver Kluun reageert voor het eerst, en het laatst, op de aantijgingen van zijn ex-schoonvader dat zijn dochter Judith nooit had gewild dat het boek Komt een vrouw bij de dokter geschreven zou worden.

Kluun met zijn huidige vrouw Nathalie Kluun met zijn huidige vrouw Nathalie Foto: AB BLAUW

In Weekblad Privé schrijft Kluun zelf over zijn vrouw, op wie het personage Carmen is geïnspireerd, en de uitlatingen van de vader van Judith. Kluun schrijft onder andere: "Jaap van Laer heeft uitgebreid gesproken en zijn mening over mij, mijn boek en de film en over de liefde tussen Judith en mij gegeven. Ik kan me voorstellen dat het lezerspubliek nu denkt 'dan is het nu dus toch waar'. Maar dat is het NIET", schrijft hij.

Jaap vertelde onder andere dat zijn dochter niet meer kon accepteren dat haar man een andere vrouw had toen ze kanker kreeg. De schrijver spreekt dit tegen: "Er was dus geen sprake van een 'andere vrouw' tot Juut een jaar kanker had. Daarna had ik wel een verhouding, de laatste anderhalf jaar nadat Juut ziek was, met Nathalie, de vrouw met wie ik nu getrouwd ben. Ik ben daar niet trots op, maar ben er altijd open over geweest in de pers (...) Op mijn vraag de laatste dagen, of Judith, als ze had geweten hoe ik was, toch met me getrouwd zou zijn, antwoordde ze: 'Meteen'. (...) En ze moedigde me aan er een boek over te schrijven."

Bovendien zou Judith geen hechte band met haar vader hebben gehad. "Ze noemde haar vader altijd een lieve man maar 'stroef begeest'. Haar band met haar vorig jaar overleden moeder en haar man, Co Borgdorf, was veel hechter. Dat is sinds haar achttiende niet anders geweest, ook niet toen ik haar leerde kennen op haar zesentwintigste."


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Dinsdag 29 mei
Please Wait ...
loading...