*

Zoeken
  Zoeken met  
12.5 °C
WNW 2
 
files 24
25 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
di 19 jan 2010, 16:01

Sylvie van der Vaart niet blij met 'voetbalvrouw'

van onze redactie
AMSTERDAM - 

Sylvie van der Vaart is niet blij met de term ‘voetbalvrouw’.


Foto: HFoto
Foto: EPA

“Ik vind de term voetbalvrouw zo vervelend. Je kunt ons niet over één kam scheren. We doen het allemaal op onze eigen manier en dat moeten we ook lekker blijven doen”, vertelt Sylvie aan Grazia.

Sylvie deed deze uitspraak in een gesprek over haar omgang met de blessure van haar man, Rafael van der Vaart. Terwijl collega voetbalvrouw Yolanthe Cabau van Kasbergen zich tijdens de wedstrijd Nederland - Japan vorig jaar meteen op de brancard wierp om haar grote liefde Wesley Snijder te troosten nadat hij met een enkelblessure het veld moest verlaten, pakt Sylvie het heel anders aan.

Sylvie: “Ach, Rafael is een heel sterke persoonlijkheid. Je zal hem niet snel horen klagen. Het zag er ook dramatischer uit dan het was. En je weet: Er zijn gewoon belangrijkere dingen in het leven. Zoals onze zoon Damián. Zo’n kind dat door het huis rent, vrolijk is en je lachend aankijkt, dáár gaat het om.”

Over Yolanthe’s actie tijdens de wedstrijd Nederland - Japan, zegt Sylvie: “Iedereen is anders. Yolanthe rent op Wesley af, ik bel Raf gewoon honderd keer, haha.”


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Dinsdag 29 mei
Please Wait ...
loading...