*

Zoeken
  Zoeken met  
12.5 °C
WNW 2
 
files 23
23 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
wo 20 jan 2010, 21:12

Myrna Goossen weer op de buis bij MAX

HILVERSUM -  Omroep MAX gaat investeren in dagtelevisie. Met ingang van 1 januari 2011 zendt de ouderenomroep vijf ochtenden per week Op de koffie bij MAX uit, met Myrna Goossen als presentatrice. Dit kondigde MAX-voorzitter Jan Slagter woensdag aan.

Koffie MAX-presentatrice Myrna Goossen Koffie MAX-presentatrice Myrna Goossen Foto: BLAUW, AB

MAX gaat het koffieprogramma van een uur zelf produceren. Van maandag tot en met donderdag krijgen de kijkers verse afleveringen voorgeschoteld, de vrijdageditie wordt een compilatie van de uitzendingen eerder die week.

Naast het koffie-uurtje blijft de ouderenomroep ook vijf dagen per week Tijd voor MAX maken, het middagmagazine met Sybrand Niessen en Martine van Os. Volgens Slagter heeft zijn omroep de toekomstige ochtenduitzendingen te danken aan een motie van de Tweede Kamerleden Joop Atsma (CDA) en Jasper van Dijk (SP). Hun motie verplicht de Nederlandse Publieke Omroep om geld vrij te maken voor een volwaardige dagprogrammering. „Zo krijgen ouderen en zieken niet alleen herhalingen en journaaluitzendingen voorgeschoteld als ze overdag televisie willen kijken”, zegt Slagter.

Het nieuwe koffiemagazine is ook een gevolg van de uitbreiding van zendtijd voor de ouderenomroep. MAX krijgt meer zendtijd, omdat de aspirant-omroep fors in ledental is gegroeid en per september definitief wordt toegelaten tot het publieke bestel.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Dinsdag 29 mei
Please Wait ...
loading...