*

Zoeken
  Zoeken met  
15.8 °C
NW 3
 
files 36
84 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 29 jan 2010, 15:31

Waterman schrijft lied voor Groot-Brittannië

door Richard van de Crommert
LONDEN -  Pete Waterman is gestrikt om het Britse Songfestivallied te schrijven. Hij is bekend van het succesvolle producertrio Stock, Aitken & Waterman dat vanaf de jaren tachtig vele hits scoorde, waaronder nummers voor Donna Summer, Bananarama, Kylie Minogue en Rick Astley.

Foto: Brunopress
Kylie Minogue met make-up Kylie Minogue met make-up Foto: AFP

Daarmee kiest ook Engeland, na Nederland en Servië, voor een succesvolle componist om het lied voor het Eurovisie Songfestival te schrijven. In Nederland valt die eer te beurt aan Pierre Kartner, Servië heeft zijn kaarten gezet op Goran Bregovic.

Voor Engeland betekent het een vervolg op het succes van vorig jaar. In 2009 was Andrew Lloyd Webber verantwoordelijk voor het lied My Time, dat vorig jaar in Moskou uiteindelijk vierde werd. Het is nog niet duidelijk wie dit jaar de Britse inzending gaat vertolken, maar in het geruchtencircuit wordt de naam van Natasha Beddingfield genoemd.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...