*

Zoeken
  Zoeken met  
15.8 °C
NW 3
 
files 39
87 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
vr 05 feb 2010, 06:00

Patricia Paay ontsnapt aan ramp

van onze redactie
AMSTERDAM -  Patricia Paay is ontsnapt aan een ramp in haar Britse woning. Een buis van de boiler sprong en het kokendhete water kwam plotseling met bakken door het plafond. „Ik realiseer me dat ik er zeer goed vanaf ben gekomen.”

Foto: BLAUW, AB

Legt uit: „Ik deed woensdagavond de deur open van een van de kamers en voelde plotseling zeer heet water op mijn hoofd druppelen. Het golfde in steeds grotere hoeveelheden uit het plafond. Ik kon net een enorme plens ontwijken.”

De 60-jarige diva stuurde haar kapper Callum die bij haar inwoont op onderzoek uit. „Hij liep gillend door het huis, want wat bleek; de hoofdbuis naast de boiler die zich op de tweede verdieping bevindt, was geknapt of ontploft. Daardoor gutste het water de buis uit. Ik zag het zelfs door de kroonluchter aan het plafond komen. Gelukkig was die lamp uit, anders had de boel ook nog onder stroom gestaan en was het leed helemaal niet te overzien geweest.”

Scheiding

Patricia is bezig haar inboedel te verhuizen van Engeland naar Amsterdam-Zuid. Ze komt, na haar scheiding van Adam Curry, weer in Nederland wonen. „Ik heb in Londen vier verdiepingen. Mijn Nederlandse optrekje is een stuk kleiner. Maar bijna was ik meer kwijtgeraakt dan de spullen waarvan ik afscheid moet nemen.”

Ze vervolgt haar ramprelaas: „We hebben zo veel mogelijk stroom uitgedaan, want het gevaar van kortsluiting en daardoor brand was levensgroot. Op een gegeven moment was alle stroom uitgevallen en werd het koud. Ik besloot de brandweer erbij te halen. Die kwam met gillende sirene aangereden. Ze hebben de waterleiding bij de nog altijd woest kolkende buis afgesloten en het huis leeggepompt. Maar de elektriciteit mochten we niet gebruiken. De brandweerlieden dachten dat er misschien vocht in de bedrading en stopcontacten terecht was gekomen. De hele nacht en de volgende dag zaten Christina, Callum en ik zonder verwarming en warm water. Vreselijk! Wat een afscheid van een huis waar je lief en leed hebt gedeeld!”


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...