*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 2
 
files 136
202 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 10 februari
do 11 mrt 2010, 14:31

Jan Smit trots op uitspraak 'alles is weg'

van onze redactie
AMSTERDAM -  Jan Smit heeft voor het eerst gepraat over het, inmiddels beroemde én beruchte, interview van zijn moeder Gerda.

Foto: Valerie Kuypers

Jan staat helemaal achter zijn moeder. "Toen ik dat interview met mijn moeder voor het eerst op tv zag, moest ik er eigenlijk wel om lachen. Zo kende ik haar helemaal niet! Ze wilde namelijk nooit op tv (…) maar in dit geval zat ze daar ook meer als een bezorgde moeder die voor haar zoon opkwam. Ik vond dat vooral heel moedig“, vertelt Jan in de nieuwste Hitkrant.

"Ik ben trots op de uitspraak ‘alles is weg’ want het was niet zomaar een uitspraak, maar ook een feit. Er was niets van gelogen!”

Jan had bíjna een liedje geschreven met 'alles is weg' als titel, toch heeft de zanger zich bedacht omdat hij het te 'lullig vond voor zijn moeder'.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...