*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 2
 
files 219
346 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 10 februari
za 13 mrt 2010, 08:45

Meubels Michael Jackson in juni geveild

LOS ANGELES -  De luxe meubels die Michael Jackson vlak voor zijn dood bestelde, worden samen met ruim tweehonderd persoonlijke spullen van de King of Pop geveild. Dat gebeurt in juni in het Amerikaanse Las Vegas, zo kondigde veilingbureau Julien's Auctions vrijdag aan.

Foto: Reuters

Het gaat om 22 meubelstukken die de overleden zanger bestelde om het huis op te sieren waar hij zijn intrek in zou nemen tijdens de concerten die hij in Londen zou houden. Van 16 maart tot 30 mei zullen de meubels en een reconstructie van Jacksons huis in Kent te zien zijn in een Iers museum. Van 14 tot 25 juni zal de expositie te zien zijn in Las Vegas.

Onder de meubels bevindt zich onder meer een barokke roodfluwelen sofa met gouden randen en ingelegde stenen (geschatte waarde 150.000 dollar). Onder de persoonlijke spullen van de King of Pop is een gesigneerd exemplaar van de songtekst Bad (geschatte opbrengst 2000 à 4000 dollar).


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...