*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 2
 
files 7
4 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 10 februari
di 16 mrt 2010, 13:32

'Injectienaald fatale dosis MJ te koop'

van onze redactie
AMSTERDAM -  De injectienaald waarmee Michael Jackson de fatale dosis Propofol kreeg toegediend zou binnenkort worden geveild.

Foto: Reuters

Dit lugubere nieuws meldt de Daily Telegraph. De injectienaald zou 25 juni in Las Vegas onder de hamer gaan, de dag dat Michael vorig jaar overleed.

Een ingewijde vertelt aan de Britse krant: "Dit is een vreselijk ziek idee. De naald is niet langer nodig in de zaak rond het overlijden van Michael Jackson."

De man die de injectienaald bezit zou alles al hebben doorgenomen met zijn advocaten. Het enige dat hem in de weg staat is de aanklacht van het Amerikaanse Openbare Ministerie. Als wordt gevonden dat Dr. Murray inderdaad een misdaad heeft begaan, zal de naald weer als bewijsmateriaal kunnen dienen.

De familie van Michael Jackson is furieus dat er iemand over de rug van de overleden zanger geld probeert te verdienen. Ze zouden alles in het werk stellen om de veiling tegen te houden.


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...