*

Zoeken
  Zoeken met  
 
-6 °C
O 2
 
files 215
335 km.
euro95
diesel
1,772
1,476
 
 

SNELNIEUWS

Vrijdag 10 februari
di 16 mrt 2010, 22:02

Alarmtape Corey Haim uitgelekt

van onze redactie
AMSTERDAM -  AUDIO - Het schokkende gesprek dat de moeder van Corey Haim voerde met de hulpdiensten nadat haar zoon het bewustzijn had verloren is vrijgegeven.

Foto: Brunopress

Op de tape in Judy Haim in paniek te horen terwijl ze de telefonist zegt dat haar zoon 'niet beweegt'.

"Ik denk dat hij dood is", zo informeert ze de telefonist. "Hij ademt niet. Ik weet niet wat er aan de hand is. Vanochtend had hij koorts."

De telefonist instrueert Judy vervolgens om Corey te verplaatsten zodat ze eerste hulp kan toepassen. "Ik ben alleen met mijn zoon en weet niet wat ik aan het doen ben. Volgens mij helpt het niet, hij beweegt niet. Ineens stond hij op uit bed en wilde hij naar de badkamer. Toen is hij gevallen en heb ik hem op bed gelegd en dat was dat. Zijn ogen rolden naar achteren."

Corey overleed een uur en een kwartier na het telefoontje.

Beluister hier de tape (WAARSCHUWING! Zeer schokkend!)


Weekendabonnement
Weekendabonnement?
Met bloemen geef je gevoel. Geef mee en win!

Please Wait ...
loading...
Please Wait ...
loading ...