*

Zoeken
  Zoeken met  
12.5 °C
WNW 2
 
files 29
89 km.
euro95
diesel
1,801
1,469
 
 
zo 06 jun 2010, 19:17

Kinderen Hazes willen nieuwe gedenkplek

van onze redactie
AMSTERDAM -  Roxeanne en André Hazes jr. willen voor de familie graag een nieuwe gedenkplek aan hun vader André Hazes.

Foto: Copyright:(c)2010 HFoto

De nabestaanden van de in 2004 overleden volkszanger werden twee weken geleden onaangenaam verrast toen fans, die hun idool op de Albert Cuyp in Amsterdam kunnen gedenken, de privé plek onthulden.

Ook riepen ze op om de ontdekte plek op een begraafplaats in Amsterdam als 'bedevaartsoord' te gaan gebruiken. Daarop liet moeder Rachel Hazes weten de plek per direct weg te laten halen.

'Andre jr. en Roxeanne kunnen nu niet meer hun vader in stilte herdenken. Bovendien vinden we het voor de familie van andere overledenen die er liggen niet eerlijk om hun rust te verstoren', zei ze toen.

Waar de nieuwe gedenkplek komt, maakt de familie van Hazes logischerwijs niet bekend.


Weekendabonnement
Het EK-abonnement, 6 weken € 20,-!
Gerelateerde artikelen
01-06:

SNELNIEUWS

Maandag 28 mei
Please Wait ...
loading...